VAARVERBOD?

 

HRV Cornelis Tromp

 

VAARVERBOD?

 

 
 

Schenking van een acht

Geplaatst op 28-04-2024  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Het bestuur

Het bestuur laat hierbij weten een voorgenomen schenking van een acht aan onze vereniging graag te willen aanvaarden. De schenking van een acht door de Boonstra-ploeg vindt plaats met inachtneming van het schenkingsreglement van onze vereniging. Omdat deze boot aan de Tromp-vloot wordt toegevoegd is vooraf getoetst of de boot past binnen het vlootplan van onze vereniging, hetgeen is bevestigd door de materiaaladviescommissie. Het bestuur is de schenkende ploeg zeer erkentelijk voor dit mooie gebaar en ziet deze boot als een mooie aanvulling op onze vloot.

 


 

HRV Cornelis Tromp

Vreelandseweg 56 | 1216 CH Hilversum
T: 035 6249433 | ofni.[antispam].@ctromp.nl

Rekeningnummer: NL80SNSB0942150988
KvK nummer: 40516433

© CTromp 2017

Media

TrompMagazines, Foto's en Video's

Bekijk media

 

Tromp-bibliotheek

 TROMP-BIBLIOTHEEK alleen voor leden

Stukken voor de ALV, protocollen en reglementen, soos abc, veiligheidsplan en nog veel meer.