VAARVERBOD?

VAARVERBOD?

 

 

Soos openen en afsluiten

Boven in de gang bij de kleedkamers heeft de sooscommissie een kluisje voor het beheer van de sleutels van de soos. Degene die de eerste bardienst van de dag doet, krijgt van de sooscommissie (Nellie Kamer) een code om de sleutelbos te kunnen halen uit het kluisje rechtsboven, er staat soos op het kluisje. Haal de sleutelbos met de tag waarmee je de soos en het voorraadhok kunt openen eruit, sluit het kluisje weer af en draai de cijfers van het slot op een andere code! 

Degene die als laatste in de soos staat, trekt de deur van de voorraadkamer dicht, evenals de voordeur van het soosgebouw (dat slot staat op een tijdklok). De sleutelbos moet na het afsluiten van de soos worden teruggedaan in het kluisje van de sooscie, (in de gleuf in het deurtje), boven in de gang bij de kleedkamers.

In geval van een onregelmatigheid moet contact gezocht worden met Nellie Kamer.

Het doen van een bardienst vraagt vele handelingen. Daarom is er een ABC samengesteld waarin je antwoord vindt op alle vragen over de soos en wat er handig is om te weten. Leden die nog geen of weinig ervaring hebben met het vervullen van bardiensten wordt aangeraden het ABC van tevoren door te lezen. Een exemplaar ervan, incl. de checklist afsluiten, zit in de zwarte map die in de bar ligt.
Klik hier voor het Soos ABC en de checklist 'Afsluiten'.

 

Hilversumse Roeivereniging Tromp

Vreelandseweg 56 | 1216 CH Hilversum
ofni.[antispam].@ctromp.nl

Rekeningnummer: NL80SNSB0942150988
KvK nummer: 40516433

 
 

MEDIA

Foto's en Video's

TROMP-BIBLIOTHEEK  

ALV stukken, protocollen en reglementen, soos abc, veiligheidsplan, toertochten. formulieren en veel meer.