Geplaatst op 11-01-2023
- Categorie: Algemeen
- Auteur: webredactie
In april wordt er weer een Tromp-instructeurscursus (TIC) gehouden. In vier dagdelen leer je hoe je beginnende roeiers (jeugd of volwassenen) de basis van de sport kunt aanleren.
De TIC wordt gegeven door ervaren instructeurs met een KNRB-opleiding. De cursus bestaat uit vier dagdelen, twee theorie-avonden en twee praktijkmiddagen. Iedereen die de basisbevoegdheden S1 en ST1 heeft behaald kan meedoen. Wie vervolginstructie wil krijgen, moet 25 keer instructie geven. Meer ervaren roeiers die het leuk vinden om roeiles te gaan geven worden natuurlijk ook met open armen ontvangen.
De theorie-avonden zijn op dinsdagavond 11 en maandagavond 17 april vanaf half acht in de soos. Op het programma staan onder andere didactiek, roeitechniek, veelvoorkomende verbeterpunten en hoe je deze kunt aanpakken. Trek gemakkelijke kleding aan, we gaan ook op de ergometer aan de slag.
Op zaterdag 15 en 22 april hebben we praktijkmiddagen van 14.30 tot 17.00 uur. Op 15 april geven we les aan nieuwe leerlingen en op 22 april gaat iedereen zelf de boot in en word je in dus in roeikleding verwacht.
Neem voor alle dagdelen pen en papier mee.
Kosten: 10 euro voor de lesboeken, thee en koffie. Graag cash meenemen.
Aanmelden onder vermelding van examendata S1 en St1 bij Nelly Kostelijk:
ieor.kjiletsok.[antispam].@gmail.com
Tot dan!
Nelly Kostelijk, Marjolijn Kreuning, Marit Versteeg