Geplaatst op 25-06-2023
- Categorie: Algemeen
- Auteur: webredactie
De Koninklijke Holland Beker is een prachtige wedstrijd en de medaille die je er kunt winnen is daarmee extra speciaal. Deze zonovergoten KHB op 24 en 25 juni leverde drie mooie eerste plaatsen op: Ilva Boone en Marieke Middag wonnen zaterdag de M18 2x en kregen naast de medaille ook een mooie plaquette.

Marjolein Padt en Floor van Ommeren wonnen samen met Beatrix de M18 4x-.

Op zondag kwamen Anniek van Beusekom, Femke de Witt, Ilva en Marieke in de dSB2x aan de start. Anniek en Femke werden in de voorwedstrijd tweede en mochten door naar de A-finale, evenals Ilva en Marieke die derde werden. In de A-finale werden Anniek en Femke vijfde en Ilva en Marieke zesde. Ilva vertelde dat ze erg veel last hadden van het wier waar ze met hun blad in terechtkwamen. (En waar doet ons dat ook weer aan denken?)

Coen Bleumers en Merijn Huysman stapten in de 2-, roeiden een hele knappe race en behaalden de eerste plek met ruime voorsprong.
Joy Ruijmgaart en Ilva startten in de 4- met twee meisjes van Naarden. Zij werden met weinig voorbereiding vierde. Aankomend weekend zijn de NSRF-slotwedstrijden en daar sluit Anniek haar seizoen af. De week erop is de DIYR waar we met verschillende ploegen zullen starten die een Coupe-selectie proberen te veroveren. Daarnaast komen er ook jeugdleden aan de start.
Verder nog goed te vermelden dat Tromper GJ Nieuwenhuis bij de wedstrijd aanwezig was als kamprechter in opleiding.